O Nas

Nasza misja

Mosselle to polska marka, z obsesją na punkcie indywidualności i kreatywności.

Kochamy miejskie życie, dlatego dążymy do stworzenia produktu, który obejmuje indywidualność i wyjątkowość. Wiemy o tym, że każdy potrzebuje towarzysza, niezależnie od swojej podróży. Jedziesz tramwajem na uczelnię, do pracy czy zwiedzać świat pamiętaj o naszych plecakach. Wolne od przemijających trendów. Marka pozostaje skoncentrowana na swoich korzeniach, innowacji i kreacji. Niech żyje twórczość!

Prostota w projektowaniu

Chcieliśmy, aby każdy produkt był uniwersalny. Plecaki odznaczają się prostotą i minimalizmem. Mieszanka starannie dobranych kolorów, gruba kodura, metalowe elementy zostały połączone i stały się podstawą nowej marki.

Zaufanie do komfortu

Plecak posiada specjalną kieszeń na laptopa. Jego pikowany tył idealnie dopasowuje się do naszych pleców. Chcieliśmy znaleźć plecak, który jest bardziej elegancki niż plecak sportowy i może być połączony z dobrymi strojami, nie tracąc przy tym funkcjonalności.

Naturalna jakość

Plecaki są szyte ręcznie z materiałów wodoodpornych. Wraz z upływem czasu stają sie one częścią naszego charakteru. Są odporne na deszcz, bez utraty naturalnego wyglądu. Są jak dobre wino, im starsze tym lepsze <3

PRACOWNIA

Mały kącik w zaciszu domu… 
Cóż więcej potrzeba, kiedy masz maszynę do szycia, zestaw nici i mnóstwo kreatywności? W taki sposób rozpoczęła się nasza historia…

Przyszłość

Każdy ma marzenia.. Chcemy wprowadzić różne produkty do naszego sklepu. Znajdziecie tu stylowe produkty retro, nowe torby i plecaki. Pojawiają się ręcznie malowane kubki oraz butelki idealne na biwak lub do pracy.A co więcej? Co 3 sekundy mamy nowy pomysł, więc nie wiadomo co przyniesie przyszłość.

Mosselle opis o nas
Wszystko kryje w sobie piękno, ale nie każdy je widzi.
Avatar Patrycja
Patrycja Strzęciwilk