Plecak na prezent! Wygraj plecak retro damski lub męski.

Na naszym fanpagu na Facebooku organizowany jest konkurs, w którym oczywiście do wygrania będzie nasz plecak. Wygraną można sobie wybrać, a nawet powiem, że trzeba!! W tym świątecznym okresie konkursy i prezenty są bardzo chętnie odbierane. A co trzeba zrobić, aby wygrać Główną Nagrodę?

Zasady konkursu Mosselle

Naszym motywem przewodnim, jest podróż, życie w mieście, lub na peryferiach. Chcemy, aby plecaki mogły towarzyszyć w tym życiu, w tej miejskiej przygodzie. Czy to do pracy, do szkoły czy po prostu za miasto lub do lasu. Przygodą może być codzienne życie, może to być sport ekstremalny lub zaproszenie ukochanej na kawę!

Czekamy na Waszą interpretację! 

Sposób 1: Pod postem konkursowym, który znajdziecie TU opowiedz, opisz, przedstaw swoją wymarzoną przygodę. Dodatkowo napisz, który plecak chcesz wygrać. Zależy nam na nazwie plecaka, znajdziesz je oczywiście w naszym sklepie TU.

Sposób 2: Opublikuj na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które przedstawi Twoją wymarzoną przygodę oznaczając nasz profil @Mosselle, #Mosselle, #Mossellekonkurs. Również daj nam znać, który plecak chciałbyś lub chciałabyś wygrać!

Konkurs trwa od 6 grudnia 2018 do 31 grudnia 2018.

 

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *